Newsletter

Výhody pre živnostníkov

Ste živnostník alebo firma?

Nech sa páči, máme pre vás tieto výhody:

 

 

 

 

 

Nákup materiálu
na dodací list

Stačí sa registrovať a zakúpený materiál vám spíšeme na dodací list. Fakturujeme ho na konci mesiaca, alebo po väčšom odbere či nákupe.

 

 

 

Vrátenie nepoužitého
materiálu

Ak ste si vzali viac inštalačného materiálu ako ste potrebovali, nepoškodený a nepoužitý tovar môžete v našej predajni vrátiť späť.

 

 

 

Zľavy na všetok
sortiment

Registrované firmy a živnostníci u nás nakupujú za veľkoobchodné ceny. Zľavy na konkrétny sortiment vám povie náš personál na predajni.

 

 

Lepšie ceny
pri väčšom odbere

Pracujete na veľkej zákazke? Zakúpte si všetok potrebný materiál u nás. Pri veľkých odberoch dávame registrovaným firmám výhodnú zľavu na celý nákup.

 

 

 

Požičanie náradia
zadarmo

Ak sa u nás zaregistrujete, k nákupu vám požičiame inštalačné náradie úplne zadarmo. Využijete ho pri kúrenárskych či vodoinštalačných prácach.

 

 

 

Telefonická objednávka
tovaru

Zabudli ste si niečo kúpiť? Zavolajte našim predavačkám a objednajte si tovar telefonicky. Materiál prichystajú a vy si ho vyzdvihnete v dohodnutý deň a čas.

 

 

Občerstvenie v predajni
zadarmo

Ak ste ráno pred nákupom nestihli kávu či raňajky, občerstvite sa u nás a zadarmo! Čaká na vás snack v podobe bagety, nealkoholické nápoje, káva, či energy drink.

 

 

 

Darčeky na konci
roka

Stálym a najväčším odberateľom a zákazníkom darujeme na konci roka praktickú pozornosť za ich vernosť – darček v podobe kvalitného náradia.

 

 

 

Jedinečný vernostný
systém

Žiadne body! U nás získavate peniaze, vždy 3 % z každého nákupu v našich predajniach. Využijete ich pri ďalšom nákupe inštalačného materiálu.

 

 

 

 

Otváracie časy predajní

 

 

 

 

 

 

Nie sme len predajňa. Sme priateľ, ktorý vám pomáha s podnikaním

Koncept našich predajní Instalem sa odvíja od základnej myšlienky – pomôcť živnostníkom a firmám pri nákupe inštalačného materiálu. Chceme vám uľahčiť nielen hľadanie, ale aj samotný nákup. Naše predajne sú samoobslužné, ponúkame v nich širokú škálu sortimentu, ktorý máme stále skladom. Všetko si môžete pozrieť, primerať, zhodnotiť. Registrované firmy u nás nakupujú na dodací list. Môžu tiež využiť formu telefonickej objednávky. Už z auta počas cesty do našej predajne zavolajú a rezervujú si materiál, ktorý potrebujú k práci.

 

 
Predajňa s inštalačným materiálom pre kúrenie, vodu, kanalizáciu a vetranie v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch.

 

 

 

 

 

 


K nákupu vám zadarmo požičiame profesionálne náradie!

Registrované firmy a tiež registrovaní jednotliví zákazníci dostávajú od nás možnosť požičať si náradie zadarmo. Podmienkou je nákup v našej predajni, jeho výšku však nelimitujeme. K dispozícii je kvalitné, profesionálne inštalačné náradie, ktoré využijete pri inštalácii kúrenia, vetrania, chladenia či pri vodoinštalačných prácach. Požičovňa náradia sa nachádza priamo v priestoroch predajne.

 

 

Požičovňa náradia

 
K nákupu materiálu na predajni požičiame firmám zadarmo inštalačné náradie.

 

 

 

 

 

 

 


Výhodné ceny a naozajstný vernostný systém

Firmy a živnostníci u nás nakupujú za veľkoobchodné ceny. Čím viac nakúpia, tým lepšiu cenu na materiál im dáme! Výšku jednotlivých zliav vám povie náš personál. Čoskoro pribudne systém, v ktorom po prihlásení uvidíte vaše špeciálne ceny na inštalačný materiál a tiež výšku možných zliav. Firmy aj jednotlivci sa môžu stať súčasťou nášho vernostného systému, v ktorom na vernostnú kartu získavajú 3 % z ceny celého nákupu. Nazbierané peniaze sa dajú použiť na nákup tovaru v našej predajni. Registrácia je rýchla, na predajni vám s ňou pomôže personál.

 
Registrujte sa do nášho vernostného systému, v ktorom zbierate peniaze a nie body.

 

 

 

 

Náš sortiment