Newsletter
Navštívte najväčšiu predajňu inštalačného materiálu
Čakáme na vás v Dubnici nad Váhom
Nakúpte u nás a požičiame vám náradie zadarmo!
Akcia platí do odvolania na akýkoľvek nákup sortimentu v našej predajni

 

 

 

Vitajte v najväčšej predajni inštalačného materiálu
pre vodu, kúrenie a vetranie v okrese!

Čo u nás nájdete?

 

 

 

 

 

 

Všetko pre inštaláciu kúrenia, vetrania, chladenia a ohrev vody

Nájdete u nás rôzne typy a značky kotlov a príslušenstva ku kotlom, radiátory, ohrievače vody, akumulačné nádoby. Ponúkame komponenty k podlahovému kúreniu a inštalačný materiál pre kúrenie a rozvody. Pozrieť si môžete showroom kúrenia, v ktorom nájdete tepelné čerpadlo a rekuperáciu vzduchu Stiebel Eltron a vykurovaciu zostavu so zásobníkom Vaillant. V ponuke máme tiež komponenty pre inteligentnú reguláciu kúrenia. Poradíme vám s výberom a odpovieme na všetky technické, servisné či inštalačné otázky.

 

 

Pozrite si ponuku

 

 

 

 

 

 

 

Vodoinštalačný a kúrenársky materiál

Na predajni máme skladom širokú ponuku rúr, tvaroviek a fitingov pre inštaláciu alebo opravu vody či kúrenia. Samozrejmosťou sú rôzne materiály (plastohliník, uhlíková oceľ, PRR, meď, mosadz, pozink), ale tiež cenové hladiny. Nájdete u nás komponenty k inštalácii vonkajších a vnútorných odpadov, kanalizačné šachty, vodomerné šachty a vodomery. Firmy, ale i domácich majstrov poteší výber trubicových izolácií na potrubie, spojovací materiál a rôzne typy filtrov pre kúrenie či úpravu vody. V ponuke sú aj záhradné čerpadlá a hadice.

 

 

Pozrite si ponuku

 

 

 

 

 

 

 

Inštalačný materiál pre domácich majstrov, sanita a náradie

Našimi zákazníkmi sú aj domáci majstri a kutilovia, ktorí si vedia svojpomocne opraviť batérie a rozvody vody či odpadov. Nájdu u nás kvalitné náradie, ktoré je možné si nielen zakúpiť, ale aj požičať. V ponuke nájdu tiež spojovací materiál, PUR peny, lepidlá, tmely, silikóny, čerpadlá na vodu, prípadne kal. V predajni je možné zakúpiť sanitárne systémy, batérie do kuchyne či kúpeľne, sprchové kúty a inštalačný materiál potrebný k osadeniu a spusteniu sanity. Samozrejmosťou je možnosť objednať si sanitu značiek Grohe, Hansgrohe, Kludi, Slovarm, Jika, Kolo a Alcaplast.

 

 

Pozrite si ponuku

 

 

 

 

 

 

Pozrite si video z našej predajne

 

 

 

 

 

 

Kde nájdete predajne?

 

 

 

 

 

Aktuálne akcie a novinky:

Vianočné otváracie hodiny našich predajní
15.12.2024
Vianočné otváracie hodiny našich predajní
Milí zákazníci, obe predajne inštalačného materiálu budú od 23. 12. 2023 do 2. 1. 2024 zatvorené. Nákupy môžete opäť realizovať od 3. 1. 2024 v štandardnom otváracom čase. Želáme vám príjemné sviatky!
Nové akciové produkty v predajniach
15.12.2021
Akciová cena produktov je platná od 20. 12. 2021 do 20. 01. 2022 v predajniach v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch.
Nakúpte u nás a požičiame vám náradie zadarmo!
13.10.2021
Za akýkoľvek nákup sortimentu v našich predajniach v Ladcoch a v Dubnici nad Váhom vám dáme darček. Inštalačné náradie z našej Požičovne Instalem vám požičiame úplne zadarmo. Tak hurá do práce, takáto ponuka sa neodmieta!