Newsletter

Rúry, tvarovky, fitingy na vodu a kúrenie

 

 

Potrebujete rúry, tvarovky alebo fitingy?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Plastohliníkový systém pre rozvody vody a kúrenia

Na predajni nájdete plastohliníkové rúry a tvarovky priemerov 16, 20, 26, 32 a 40 mm. Plastohliníkové rúry sa spájajú pomocou tvaroviek rovnakého priemeru. Zalisovanie spojov spravíte pomocou lisovacích klieští, ktoré vám k nákupu zapožičiame zadarmo.

 

 

 

Lisovacia uhlíková
oceľ

Lisovacia uhlíková oceľ sa používa pri uzavretých vykurovacích systémoch, chladiacich systémoch a pri uzavretom okruhu vody. Kúpite si u nás rúry a tvarovky v priemeroch 15, 18, 22, 28, 35 a 42 mm. Požičiame vám tiež inštalačné náradie.

 

 

 

PPR systémy pre plastové
rozvody vody

Tento systém sa jednoducho montuje, je cenovo dostupný a používa sa pre rozvody teplej a studenej vody. K dispozícii je kompletný sortiment ako sú rúry, tvarovky, nátrubky, redukcie, ventily, klapky, kolená, T-kusy, príchytky, záslepky.

 

 

 

Lisovacia a letovacia
meď H2O/GAS

Tieto rúry a tvarovky umožňujú dvojité použitie - pre plyn, aj pre vodu. Využijete ich pri pripájaní vykurovacích telies alebo pri inštalácii rozvodov v kotolniach. Na predajni ponúkame priemery 15, 28, 22, 28, 35 a 42 mm.

 

 

 

Skrutkovacie tvarovky
na plastohliník

Skrutkovacie tvarovky sú alternatívou v prípade spájania plastohliníkového potrubia bez letovania. Pomôžu vám pri rýchlej oprave, ktorú robíte napríklad svojpomocne. Tvarovky sú v priemeroch 16, 20, 26 a 32 mm.

 

 

 

Mosadzné
fitingy

V našich predajniach nájdete široký výber fitingov z mosadze - mosadzné tvarovky, hadičníky, redukcie, kolená, nátrubky, predĺženia, šróbenia, T-kusy, vsuvky, zátky, viečka a spätné klapky. Priemery: 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1", 5/4", 6/4" a 2".

 

 

 

Pozinkované
fitingy

Rúry a tvarovky z pozinkovanej ocele máme na predajni v priemeroch 3/8", 1/2", 3/4", 1", 5/4", 6/4" a 2". Zakúpite u nás kolená, nátrubky, redukcie, šróbenia, T-kusy, viečka, kríže, zátky, rúry alebo vsuvky. Požičiame vám aj špeciálne inštalačné náradie.

 

 

 

LDPE systém potrubného
rozvodu vody

Tlakový potrubný systém z vysokotlakového polyetylénu (LDPE) je vhodný pre rozvody pitnej vody, odpadovej vody a závlahy. K dispozícii máme rôzne rúry a tvarovky (kolená, prechody, spojky, zátky, ventily) s priemermi 20, 25, 32, 40, 50 a 63 mm.

 

 

 

Pripojovacie flexi hadice
na plyn a vodu

Pripojovacie flexi hadice na vodu alebo plyn držíme v priemeroch 3/8", 1/2", 3/4" a 1". Plynové hadice sa používajú pre pripojenie klasických domácich spotrebičov. Na predajni si zakúpite všetky komponenty potrebné pre ich správne pripojenie či inštaláciu.

 

 

 

 

 

Sortiment Priemery (mm) Výrobcovia

Plastohliníkový systém pre rozvody vody a kúrenia

16, 20, 26, 32, 40

Ivar, Comisa

Lisovacia uhlíková oceľ

15, 18, 22, 28, 35, 42

Frabo, Ivar

PPR systémy pre plastové rozvody vody

20, 25, 32, 40

Slovarm

Lisovacia a letovacia meď H2O/GAS

15, 28, 22, 28, 35, 42

Frabo,Viega

Skrutkovacie tvarovky na plastohliník

16, 20, 26, 32

Unik, Comisa

Mosadzné fitingy

1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1", 5/4", 6/4", 2"

Comisa, Viega, Ivar

Pozinkované fitingy

3/8", 1/2", 3/4", 1", 5/4", 6/4", 2"

Comisa, Viega, Ivar

LDPE systém potrubného rozvodu vody

20, 25, 32, 40, 50, 63

Campri, IRRtes, Connecto

Pripojovacie flexi hadice na plyn a vodu

3/8", 1/2", 3/4", 1"

Comisa, Flex, Italy

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka