Newsletter

Odpadové potrubie a tvarovky

 

 

Potrebujete odpadové potrubie?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Odpadový systém
pre vnútornú kanalizáciu (HT)

Systém sa používa pre pripojovacie, vetracie, odpadové, dažďové alebo odtokové potrubia. Rúry a tvarovky spoznáte podľa šedej farby. Na predajni nájdete odpadové rúry v priemeroch 32, 40, 50, 63, 75 a 110 mm. V ponuke máme rôzne typy tvaroviek - kolená, odbočky, redukcie, zátky, čističe.

 

 

 

Odpadový systém
pre vonkajšiu kanalizáciu (KG)

Kanalizačné rúry KG sa vyrábajú v oranžovej farbe, sú určené na odvádzanie odpadových vôd zo stavby. V predajni ponúkame KG rúry, hrdlá, čistiace kusy, kolená, odbočky, presuvky, redukcie, zátky, ale tiež náhradné tesnenia. KG systémy ponúkame v priemeroch 110, 125, 160 a 200 mm.

 

 

 

Kanalizačné
šachty

Pre kompletnú inštaláciu odpadových vôd potrebujete kanalizačnú šachtu. Ponúkame vám osvedčené značky Osma, Hutira a Aquer. Okrem kanalizačných šácht nájdete v predajni kanalizačné rúry, kanalizačné poklopy a kompletný sortiment pre inštaláciu vnútorných a vonkajších rozvodov vody.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka