Newsletter

Rôzne druhy kotlov

 

 

Potrebujete vybrať a kúpiť kotol?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Kotly na tuhé palivo

Ponúkame možnosť objednania a rýchleho dodania kotlov na tuhé palivo od výrobcov Attack, OPOP a Atmos. Okrem samotných kotlov nájdete v našej predajni tiež doplnky ku kotlom a inštalačný kúrenársky materiál.

 

 

 

Elektrické kotly

Objednáme vám elektrický kotol od overených výrobcov Protherm, Vaillant a Buderus. Kotlovú zostavu Vaillant si môžete pozrieť aj v našom showroome kúrenia v Dubnici nad Váhom. S výberom kotla vám ochotne poradí personál.

 

 

 

Plynové kotly

Zabezpečíme pre vás kondenzačné, závesné aj stacionárne plynové kotly. Ponúkame len tie značky, ktoré sa pri inštalácii overili aj nám, a to Immergas, Vaillant, Protherm, Buderus, Geminox a Viessman. S výberom vám poradíme.

 

 

 

Komíny k plynovým kotlom

V našej predajni nájdete aj široký sortiment doplnkov k inštalácii kotlov, napríklad komínové systémy k plynovým kotlom I.G.C. V prípade, že zháňate špeciálny tovar, materiál alebo výrobcu, posnažíme sa vám tovar zohnať a zariadiť rýchle dodanie.

 

 

 

Expanzné nádoby na kúrenie

Ponúkame expanzné nádoby na kúrenie, ktoré sú bezpečné a máme ich overené z našich inštalácií. Umiestňujú sa hneď vedľa kotla na ústredné kúrenie. Zakúpite si značky Elbi, Imera alebo Ivar. V ponuke máme tiež držiaky na expanzomaty.

 

 

 

Kúrenársky materiál

K správnej inštalácii vykurovacieho systému potrebujete spoľahlivé náradie a kvalitný inštalačný materiál. Všetko nájdete v našej predajni, najčastejšie žiadaný sortiment je stále skladom. Materiál je vyložený, máte možnosť pozrieť si, porovnať, primerať.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka