Newsletter

Sifóny, sprchové žľaby, rohové ventily

 

 

Potrebujete sprchový žľab alebo sifón?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Sifóny, sprchové žľaby,
rohové ventily

Zamerali sme sa na overené značky Slovarm a Alcaplast. Samozrejmosťou je aj možnosť objednania sortimentu podľa vašich požiadaviek. Priamo na predajni nájdete výber najpoužívanejších sifónov, sprchových žľabov a tiež rohových ventilov. S výberom vám pomôže personál.

 

 

 

Umývadlá, WC
a sortiment k inštalácii toalety

V rámci sanity držíme a objednávame značky Jika a Kolo. Aj v predajni si môžete zakúpiť nové WC, umývadlo alebo WC sedadlo. V prípade, že zháňate iný typ alebo značku, radi vám tovar objednáme a pomôžeme s výberom závesného, stojaceho alebo podomietkového WC.

 

 

 

Rôzne typy
vodovodných batérií

Na predajni vám pomôžeme s výberom správnej vodovodnej batérie. Ponúkame značky Grohe, Hansgrohe, Kludi a Slovarm. K dispozícii máme rôzne typy batérií - umývadlové, vaňové, sprchové, drezové, stojankové, nástenné. Samozrejmosťou je aj možnosť objednania batérie.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka