Newsletter

Vodomery, vodomerné šachty

 

 

Potrebujete vodomer alebo vodomernú šachtu?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Vodomery

Na predajni držíme vodomery značiek Ivar a Regulus. Ponúkame bytové a domové vodomery s rôznymi typmi prietokov (už od 1,5 m3/hod.), s rôznou stavebnou dĺžkou (od 80 mm) a s rôznou veľkosťou pripojenia (od DN 15).

 

 

 

Vodomerné šachty

Vodomerné šachty uľahčia prístup k vodomeru, alebo k iným meradlám. Objednáme vám vodomerné šachty značiek Osma, Hutira a Aquer. Poradíme vám, ktoré šachty sú vhodné pre rodinné domy, ktoré pre chaty či studňové vrty.

 

 

 

Vodoinštalačný materiál

Firmy u nás nájdu kompletný vodoinštalačný materiál potrebný k práci. Tovar je skladom na predajni, je možné si ho vopred objednať. Využite aj možnosť požičať si profesionálne vodoinštalačné náradie priamo v našej predajni!

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka