Newsletter

Filtre do vykurovania, filtrácia a úprava vody

 

 

Potrebujete filtre do kúrenia či na úpravu vody?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Filtre pre vodu, plyn, kúrenie

Ponúkame rôzne magnetické a odkalovacie  plastové a kovové systémy filtrov značky Fernox, Ivar, Atlas. S výberom vám pomôžeme priamo na predajni. Ak zháňate špeciálne filtre alebo iného výrobcu, radi vám sortiment objednáme a postaráme sa o rýchle doručenie.

 

 

 

Filtrácia a úprava vody

Kompletný sortiment pre úpravu a filtráciu vody nájdete v našej predajni. Pracujeme so značkami DAB, Ivar, Regulus a Atlas. V rámci showroomu kúrenia je vystavená aj technológia na filtráciu a úpravu vody od výrobcu Ivar. Pripravené máme aj rôzne katalogy a brožúry k produktom.

 

 

 

Chémiu do vykurovania

Dlhú životnosť kúrenia vám pomôže zabezpečiť vykurovacia chémia. Ponúkame značky Den Braven, Fernox, Regulus, Ivar. Ponúkame čistiacu a udržovaciu chémiu, chémiu do podlahového kúrenia, radiátorov, na úpravu vody. Všetky produkty držíme skladom.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka