Newsletter

Chémia do vykurovania

 

 

Potrebujete vykurovaciu chémiu?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Chémiu do vykurovania

Dlhú životnosť kúrenia vám pomôže zabezpečiť vykurovacia chémia. Ponúkame značky Den Braven, Fernox, Regulus, Ivar. Ponúkame čistiacu a udržovaciu chémiu, chémiu do podlahového kúrenia, radiátorov, na úpravu vody.

 

 

 

Showroom kúrenia

Ak potrebujete získať lepšiu predstavu o niektorých vykurovacích technológiách, navštívte náš showroom kúrenia. Nájdete v ňom tepelné čerpadlo a rekuperáciu Stiebel Eltron, podlahové kúrenie Top Heating a kotlovú zostavu Vaillant.

 

 

 

Kúrenársky inštalačný materiál

Firmy u nás nájdu kúrenársky inštalačný materiál potrebný k osadeniu ohrievača, prípadne bojlera. Tovar je skladom na predajni, je možné si ho vopred objednať na presný deň. Všetko pre kúrenie nájdete vďaka nám na jednom mieste.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka