Newsletter

Rekuperácie vzduchu

 

 

Potrebujete rekuperáciu vzduchu?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Rekuperáciu vzduchu
Stiebel Eltron

Rekuperácia vzduchu vám umožní vetrať a vymieňať vzduch v miestnosti bez toho, aby ste otvárali okná a prišli tak o nakúrené teplo. Zabezpečí tiež čistý vzduch bez peľov a prachu, čo ocenia najmä rodiny s deťmi. Na predajni vám môžeme predstaviť celú rekuperačnú technológiu.

 

 

 

Showroom kúrenia, vetrania
a chladenia

Ak potrebujete získať lepšiu predstavu o tom, ako rekuperácia vzduchu Stiebel Eltron vyzerá, čo všetko je pri nej inštalované a prečo, zastavte sa u nás. Pripravili sme pre vás showroom kúrenia, v ktorom nájdete tepelné čerpadlo, rekuperáciu vzduchu a kotlovú zostavu Vaillant.

 

 

 

Cenové ponuky
na inštaláciu rekuperácie

Firmám aj jednotlivcom ponúkame možnosť inštalácie rekuperácie vzduchu našou spoločnosťou Instalem. K rekuperácii odporúčame aj inštaláciu tepelného čerpadla. Vypracovanie cenovej ponuky je bezplatné, stačí osloviť personál a nechať nám kontakt.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka