Newsletter

Tepelné čerpadlá

 

 

Potrebujete tepelné čerpadlo?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Tepelné čerpadlá Stiebel Eltron

Vykurovanie tepelným čerpadlom je spoľahlivé, ekonomicky výhodné a tiež ekologické vzhľadom na to, že energiu vyrába čerpadlo zo vzduchu, zeme či z vody. Spolupracujeme a dodávame špičkové nemecké tepelné čerpadlá značky Stiebel Eltron, o ktorých vám na predajni povieme viac.

 

 

 

Showroom kúrenia

Pre firmy a živnostníkov sme v rámci predajnej plochy pripravili zaujímavý showroom kúrenia, v ktorom nájdete tepelné čerpadlo, rekuperáciu vzduchu, kotlovú zostavu Vaillantzásobníky na vodu a množstvo produktových katalógov a prospektov. Všetky produkty vám spoľahlivo a rýchlo objednáme.

 

 

 

Poradenstvo pri výbere

Firmám aj jednotlivcom poradíme s výberom tepelného čerpadla do domácnosti alebo priestorov, ktoré potrebujú vykurovať a chladiť. Zároveň fungujeme ako technická podpora pri servisných, záručných a pozáručných opravách. Ponúkame značky Stiebel Eltron, Vaillant, Buderus, Viessmann.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka