Newsletter

Akumulačné nádoby

 

 

Potrebujete akumulačnú nádobu?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Akumulačné nádoby a bojlery

Ku splyňovacím kotlom alebo ku tepelným čerpadlám budete potrebovať akumulačnú nádrž na uchovávanie teplej vody. U nás nájdete značky Attak, Dražice, Regulus. Akumulačné nádoby a bojlery vám tiež objednáme, pomôžeme s ich výberom.

 

 

 

Showroom kúrenia

Ak potrebujete získať lepšiu predstavu o niektorých vykurovacích technológiách, navštívte náš showroom kúrenia. Nájdete v ňom tepelné čerpadlo a rekuperáciu Stiebel Eltron, podlahové kúrenie Top Heating a kotlovú zostavu Vaillant.

 

 

 

Kúrenársky inštalačný materiál

Firmy u nás nájdu kúrenársky inštalačný materiál potrebný k osadeniu bojlera alebo akumulačnej nádoby. Tovar je skladom na predajni, je možné si ho vopred objednať na presný deň. Všetko pre kúrenie nájdete vďaka nám na jednom mieste.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka