Newsletter

Podlahové kúrenie

 

 

Potrebujete podlahové kúrenie?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Podlahové kúrenie Top Heating

Ponúkame podlahové kúrenie od overených výrobcov - Top Heating, Comisa, Rehau, Ivar. Poradíme vám s výberom, sme tiež technická podpora pri inštalácii. Zabezpečíme všetky potrebné komponenty, ktoré k inštalácii podlahového kúrenia potrebujete.

 

 

 

Showroom kúrenia

Ak potrebujete získať lepšiu predstavu o tom, ako funguje podlahové kúrenie výrobcu Top Heating, pripravili sme pre vás showroom kúrenia a chladenia. Vidieť v ňom môžete tiež tepelné čerpadlo a rekuperáciu vzduchu Stiebel Eltron a kotlovú zostavu Vaillant.

 

 

 

Kúrenársky inštalačný materiál

Firmy a živnostníci u nás nájdu kúrenársky inštalačný materiál potrebný k podlahovému kúreniu. Tovar je skladom na predajni. Držíme rúry, fólie pod podlahové kúrenie, príchytky, rozdeľovače, skrinky. Komponenty vyrábajú značky Top Heating, Ivar, Rehau, Comisa.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka