Newsletter

Spojovací materiál

 

 

Potrebujete spojovací materiál?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Spojovací materiál - skrutky, matice, konzoly

V predajni máme skladom rôzne druhy skrutiek do dreva, sadrokartónu, plechu, samorezné a metrické skrutky, matice, podložky, závitové tyče, nity, kolíky, perá, klince, háky, skoby, pružiny, závlačky. Držíme značky Hilti a Rabovský.

 

 

 

Rúry, fitingy
a tvarovky na kúrenie

V predajni si zakúpite rôzne druhy rúr a fitingov. V ponuke máme plastohliníkový systém, lisovaciu uhlíkovú oceľ, PPR systémy, lisovaciu meď, mosadzné a pozinkované fitingy, LDPE systém, flexi hadice, skrutkovacie tvarovky.

 

 

 

Kúrenársky
a vodoinštalačný materiál

K správnej inštalácii vykurovacieho systému a vody potrebujete spoľahlivé náradie a kvalitný inštalačný materiál. Všetko nájdete v našej predajni. Sortiment je skladom, materiál je vyložený. Máte možnosť pozrieť si, porovnať, primerať.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka