Newsletter

Trubicové izolácie na potrubie

 

 

Potrebujete trubicové izolácie?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Trubicové izolácie na potrubie

Posledným krokom v rámci inštalácie vykurovacieho systému je izolácia vykurovacieho okruhu. V našej predajni nájdete izolačné trubice a izolačné náviny rôznych priemerov a dĺžok. Predávame overené značky Kaiflex a Izoflex.

 

 

 

Rúry, fitingy a tvarovky na kúrenie

V predajni si zakúpite rôzne druhy rúr a fitingov. V ponuke máme plastohliníkový systém, lisovaciu uhlíkovú oceľ, PPR systémy, lisovaciu meď, mosadzné a pozinkované fitingy, LDPE systém, flexi hadice, skrutkovacie tvarovky.

 

 

 

Kúrenársky inštalačný materiál

Firmy u nás nájdu kompletný kúrenársky inštalačný materiál. Tovar je skladom na predajni, je možné si ho vopred objednať. Všetko pre kúrenie nájdete vďaka nám na jednom mieste. Využite aj možnosť požičať si profesionálne kúrenárske náradie!

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka