Newsletter

Záhradný program

 

 

Potrebujete záhradné čerpadlo alebo hadicu?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Záhradné čerpadlá

Domáci majstri a záhradkári si u nás vyberú spoľahlivé záhradné čerpadlo na vodu, alebo kal. V ponuke sú čerpadlá ponorné aj tlakové. Držíme značky DAB, Extol a Grundfos. S výberom vám pomôžeme.

 

 

 

Záhradné hadice

Kvalitná hadica sa na záhrade vždy zíde. V rámci sortimentu ponúkame na predajni hadice Extol alebo Vercajch. K hadiciam máme aj doplnkový sortiment, ako sú spojky, či koncovky.

 

 

 

Odpadové potrubie a tvarovky

Všetky potrebné komponenty k inštalácii vonkajších alebo vnútorných odpadov nájdete aj u nás. Odpadové systémy, kanalizačné šachty, vodomerné šachty a mnoho iného.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka