Newsletter

Komínové systémy ALMEVA

 

 

Potrebujete nový komín?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Komínové systémy ALMEVA

Plastové, hliníkové či nerezové komínové systémy fungujú ako stavebnica. Všetky komponenty tak máte k dispozícii naraz. Nemusíte sa starať ani o schválenie komína – systémový komín má štítok i všetky certifikáty. 

 

 

 

Showroom kúrenia

Ak chcete získať lepšiu predstavu o tom, ako fungujú komínové systémy ALMEVA, navštívte náš showroom kúrenia. Môžete si v ňom pozrieť tiež rôzne druhy kotlov alebo tepelné čerpadlá a rekuperácie vzduchu renomovanej značky Stiebel Eltron.

 

 

 

Poradenstvo pri výbere

Poradíme vám, aký typ komínového systému ALMEVA je najvhodnejší pre stavbu, dom či budovu, ktorú potrebujete vykurovať. Fungujeme tiež ako technická podpora pri opravách pre firmy i samostatných stavebníkov. 

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka