Newsletter

Regulácia kúrenia a súčasti vykurovacieho systému

 

 

Potrebujete regulovať a merať kúrenie?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Termostaty,
zónové regulácie

Či už chcete regulovať kúrenie centrálne, pomocou termostatu, alebo vytvoriť zónovú reguláciu pre každú miestnosť, všetky komponenty a technológiu nájdete v našej predajni. Spoľahnite sa aj vy na značky Salus, Regulus, Ivar alebo Giacominy.

 

 

 

Showroom kúrenia,
Salus Smart Home

Ak potrebujete získať lepšiu predstavu o vykurovacích technológiách, navštívte náš showroom kúrenia. Nájdete v ňom tepelné čerpadlo a rekuperáciu Stiebel Eltron, podlahové kúrenie Top Heating, kotlovú zostavu Vaillant a komponenty Salus pre vytvorenie Salus Smart Home.

 

 

 

Merače tepla, tlakomery,
servopohony

V predajni nájdete tiež súčasti vykurovacieho systému ako sú servopohony, čerpadlové skupiny, anuloidy, teplomery, tlakomery a merače tepla. Ponúkame značky Ivar, Regulus, Salus. Samozrejmosťou je bohatá ponuka inštalačného kúrenárskeho materiálu.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka