Newsletter

Utesňovacia chémia BCG

 

 

Potrebujete vyriešiť problémy s prasknutým kotlom, netesniacim vodovodom, plynovým potrubím, bazénom či odpadom?

Zastavte sa v našej predajni, nájdete tu:

 

 

 

 

 

Utesňovaciu chémiu BCG

Nemecký systém BCG pracuje na báze rozpustených minerálnych kryštálov. Dokáže utesniť poškodené systémy bez nutnosti búrania či odstávky kúrenia – prípravok jednoducho napumpujete do potrubia a on sám nájde a zacelí poškodené miesto. Utesňovacia chémia BCG sa dá použiť na rozvody pitnej vody a vydrží teplotu až 1200 stupňov Celzia. Vyrieši aj únik vody z bazéna.

 

 

 

Poradenstvo a showroom kúrenia

V našej predajni v Dubnici nad Váhom vám ochotne poradíme, ako čo najúčinnejšie utesniť poškodené rozvody vody, plynu či prasknutý kotol alebo bazén. Na rovnakom mieste nájdete i showroom kúrenia. Môžete si v ňom pozrieť kotlytepelné čerpadlá a rekuperácie vzduchu značky Stiebel Eltron. Naši zamestnanci vám poradia s akoukoľvek  otázkou.

 

 

 

Kúrenársky inštalačný materiál

Pre firmy aj jednotlivcov máme bohatú ponuku kúrenárskeho a vodoinštalačného materiálu. Široký sortiment pre profesionálov aj domácich majstrov je k dispozícii skladom na našich predajniach v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch. Ak potrebujete, inštalačný materiál si môžete objednať vopred, a my ho nachystáme na odber v presný deň, ktorý vám vyhovuje najlepšie.

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Požičiame vám aj náradie!

Snažíme sa uľahčiť firmám a domácim majstrom inštalačné práce. Preto okrem výrobkov a materiálu potrebného k inštalácii vody, kúrenia, chladenia alebo sanity nájdu u nás aj požičovňu profesionálneho náradia. Okrem klasického stavebného náradia držíme aj špeciálne náradie na vodoinštaláciu a kúrenie - ohýbačku rúrok, radiálny lis, zmrazovacie zariadenie, elektrofúznu zváračku alebo preplachovací kompresor.

 

 

Požičovňa náradia

 

 

 

 

 

Predajňa inštalačného materiálu v Dubnici nad Váhom a v Ladcoch a požičovňa náradia.  

Firmy a živnostníci majú u nás výhody

Pre registrovaných živnostníkov a firmy sme pripravili sériu výhod, ktoré im značne uľahčia a spríjemnia nakupovanie materiálu. Okrem možnosti nakupovať na dodací list získavajú hlavne veľkoobchodné ceny a zľavy na veľké nákupy. Tovar si môžu objednať aj telefonicky, prípadne si ho vedia rezervovať na konkrétny deň. Nepoužitý materiál môžu na predajni vrátiť a inštalačné náradie im požičiame zadarmo. Ak sa zapoja do vernostného systému, z každého nákupu im na účet pripíšeme 3 % z výslednej ceny nákupu.

 

 

Pozrieť všetky výhody

 

 

 

 

 

Čo máme ešte na predajni?

 

Celá ponuka